Attack to Society :
Propoganda / News
Stop the Violence Protest
Distro / Trade List
Releases
Want List

How...? :
Contact
Molotof / Guest Book
Info

Extra :
Download
Links


Attack to Society
Değişmezler : • Trades More Than Welcome!
 • Please look at contact page and send a e-mail to me before you send some stuff and money. - Lütfen birşey yollamadan önce contact sayfasına bakın ve bana e-mail atın.

 • Fuck You Nazi Scum!!!!!!!!!!!! No Lamers!


  [..:Propoganda / News Archives:..]
  Gigs and Events of the Month - Bu ay olacak konserler ve aktiviteler
 • KONSER!!! 27 Ağustos Cumartesi 17.00 @ The DOORS Bar (ex-Sarpanita) Giriş: 5 YTL (Bira yok) Bands: FxPxOx(Makedonya-sXe Hardcore),This Home Is Prepared(Makedonya-HC/Crust), Lifelock(İstanbul-HC/Punk), Your Kingdom Is Doomed(İstanbul-HC/Crust), Missed Clown(İstanbul-Metalcore), Stuka(İstanbul-Emo Punk), Cemiyette Pişiyorum(İstanbul-Grunge Punk)
 • KONSER!!! 1 Ekim Cumartesi saat 17.00 Giriş 10 ytl (+ 1 bira dahil) Kemancı Bands: UÇK GRIND, CENOTAPH, CONSUME www.uckgrind.com www.cenotaph.cjb.net www.consumedm.com


 • Olucak konserlerden ve aktivitelerden beni haberdar ederseniz sayfaya koymaktan mutluluk duyarım. If you send me gigs and events of the month, I will be happy and I will add it to site.

  dikenli tel


  Posted on 28.08.2005
  FxPxOx and This Home Is Prepared was great. All show was a terribel madness and noise!!! Keep The Spirit!!!!

  Please listen our Underground Hardcore - Punk Radio. The Radio supponsored by Punkerland. Support us!


  Posted on 14.08.2005
  KONSER!!!
  FxPxOx (Makedonya-sXe Hardcore)
  This Home Is Prepared (Makedonya-HC/Crust)
  Lifelock (İstanbul-HC/Punk)
  Your Kingdom Is Doomed (İstanbul-HC/Crust)
  Missed Clown (İstanbul-Metalcore)
  Stuka (İstanbul-Emo Punk)
  Cemiyette Pişiyorum (İstanbul-Grunge Punk)
  27 Ağustos Cumartesi 17.00 @ The DOORS Bar (ex-Sarpanita)
  Giriş: 5 YTL (Bira yok)
  Adres: İstiklal Caddesi, Rumeli Han (Vakko karşısı, Ağa Camii yanı), No: 88/26, Kat 1, Beyoğlu, İstanbul.(Tel: 0212 244 5913)


  KONSER!!!
  FxPxOx (Makedonya-sXe Hardcore)
  This Home Is Prepared (Makedonya-HC/Crust)
  Your Kingdom Is Doomed (İstanbul-HC/Crust)
  28 Ağustos Pazar @ Resimli Bar BURSA  Haber Noizine.net Forum'dan Derlenmiştir.
  İsvicre'den Jmenfous 14-20 Kasım arası (Yunanistan konser tarihlerinden sonra kesin gunler belirlenecek) Türkiye'de çalmak istiyor. Grup elamanları daha önce İstanbulda çalmis olan NNY, İngiliz Headache ve İsvicreli Liselotte gruplarının elemanlarından oluşuyor. Grup Rocknroll Punk/Hc yaptığını söylüyor. MP3leri için web-sitelerine bakmanız yeterli. Grup özellikle özellikle İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankarada Çalmak istiyor. Tabi diğer şehirlerde konser ayarlamak isteyen olursa da olur. Konu ile ilgilenen arkadaşlar varsa kontağa geçelim. extremeresponse@yahoo.com http://www.jmenfous.ch.vu/


  Czolgosz (Boston USA-Anarcho Punk) ve Critica Radical(Romania-Anarcho Punk) 19-21 Eylül tarihleri arası ülkemizde olucaklar. Bir minibüsle 9 kişi olarak Power Amplifier ve 3 mikrafon hariç bütün tehcizatları bulanan gruplar Bursa ve İstanbul'da konser vermek istiyorlar. Daha önceden Doğu Avrupa'yı 5 kere turlamış olan Czolgosz bu senede ülkemize gelmek istiyor. Yardım edecekseniz gruba e-mail atmanız yeterli olucak. http://www.czolgosz.com/ www.criticaradicala.home.ro


  Distro goes on!!! New stuff added to all lists. A lot of fanzine added too. Check them out!!! Maybe I will try to make Czolgosz concert in İstanbul. We will see...


  Posted on 01.08.2005
  [elp_extra] İtalya - Tourin'de tutuklamalar ve aramalar
  8 yoldaş tutuklandı ve diğer 9'u aranıyor, squatlarda, işgal evlerinde ve yoldaş evlerinde aramalar yapıldı. Bu, İtalya'nın Tourin kentinde sabah saatlerinde meydana gelen polis operasyonunun geçici bir haberidir.

  Baskıya karşı Astronomik gözlemevi merkezine el konuldu ve etrafına duvar çekildi.

  Tutuklananlar arasında, Edoardo Massari (aka Baleno) Maria Soledad Rosas (aka Sole) e Silvano Pelissero'nun hikayesini anlatan "İntiharların Ayakkabıları" adlı kitabın yazarı Tobia da vardı.

  Yanlız yoldaşlara yönelik belirli suçlamalar bilinmiyor. araştırmalardaki gerekçeler 20 Mayıs'ta Turin'in geçici göçmen barınağının dışındaki bir gösteride ve 18 Haziran'daki anti-faşist bir gösteride meydana gelen çatışmalarla alakalı görülmektedir.
  [elp_extra] Italy - Arrests and searchs in Tourin
  8 comrades arrested and others 9 wanted, some searchs in squatts, occuped houses and comrades houses. This is the temporary report of the police operation occured in the morning in Tourin, Italy.

  The center of Astronomical observatory against the repression has been seized and walled.

  Between the arrests there is Tobia, the author of the book "The shoes of the suicides" that it tells the history of Edoardo Massari (aka Baleno) Maria Soledad Rosas (aka Sole) e Silvano Pelissero.

  The specific charges against single comrades aren't know. In the searchs warrants it say about the clashes happened at the demo outside immigrants temporary shelter of Turin on 20 May and at the antifascist demo on 18 june.

  Stay D.I.Y. or D.I.E.


  [..:Propoganda / News Archives:..]


  no copyright shit
  Since September 2003