Attack to Society :
Propoganda / News
Stop the Violence Protest
Distro / Trade List
Releases
Want List

How...? :
Contact
Molotof / Guest Book
Info

Extra :
Download
Links


Attack to Society
Değişmezler : • Trades More Than Welcome!
 • Please look at contact page and send a e-mail to me before you send some stuff and money. - Lütfen birşey yollamadan önce contact sayfasına bakın ve bana e-mail atın.

 • Fuck You Nazi Scum!!!!!!!!!!!! No Lamers!


  [..:Propoganda / News Archives:..]
  Gigs and Events of the Month - Bu ay olacak konserler ve aktiviteler
 • 24.06.2004 : KONSER VAR! Gruplar-Bands : Lifelock (Hardcore), The A.Y.I.L.A.R (Oi!) , POSTER-iTi (Punk 77) Mekân-Location : Taksim Pulp Bar (Eski Zürich) [Taksim Beyoğlu Ağa Camii arkası] Zaman-Time : 24 Haziran/June 2004 Perşembe/Thursday 13.00 Ücret/Price : 3 Milyon TL Ayrıntılı Bilgi-More Info : NOT: Bu konser NATO nedeniyle iptal edilen 27 haziran konseridir ve 18 yaş sınırı yoktur! GELİİİNNN!!!!!!


 • Olucak konserlerden ve aktivitelerden beni haberdar ederseniz sayfaya koymaktan mutluluk duyarım. If you send me gigs and events of the month, I will be happy and I will add it to site.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------


  Posted on 25.08.2004
  I landed Turkey on 20 August and I went baber's today to make another mohawk. My mohee is great little and sweet but I argue with my father and I will cut it tomorrow. The world is merciless and I am bored here.


  Posted on 12.07.2004
  18 temmuz pazar Pulp Bar'da (Taksim), Missed Clown konseri.. Konsere eklenicek 1-2 grup daha var. Bilet fiyatlari daha belli değildir. Klasik 3 milyon olur büyük ihtimalle.... Unutmadan saat 14.00 de....

  25 temmuz LifeRoof'da (Taksim) Missed Clown konseri. Bu konsere de 1-2 grup eklenicek. Konser ücretsizdir. Eger bu konserler cikmak isteyen gruplar (Hardcore, Metalcore, Emo) : msdclown03@yahoo.com


  Posted on 8.07.2004
  I am going to England next week for 1 month and I stopped all my works on the distro 3 weeks ago, because I am too busy here. It is too shit to deal with this, all officers don't help to me.......
  İngiltereye 1 aylığına gideceğim için bütün distro işleri durdurulmuştur. 1 ay sonra görüşürüz. Bu arada 1-2 update yapıyorum gözünüzden kaçmazsa.......


  Posted on 22.06.2004
  Pardon pardon... Gerçekten bu aralar çok meşkuldüm ve okulda amıma koyuyordu ama tatilim başladı (aslında epey oldu) sayfaya ve distro ile daha fazla ilgilenmeye başladım. Yeni trade list yakında gelecek ve ortamın amına koymaya geliyorum. Bu arada BUSH pezevenki ve terorist NATO 27 haziran ile Türkiye'ye geliyor! Kendilerini burda çok iyi ağırlayacağız; İstanbul'da NATO ve BUSH karşıtı eylem şu andan yapılıyor zaten ve geldiklerinde asıl kargaşa başlayacak ama asıl önemli olan "punk" ım diye geçinen insanlar ne yapacak? Exploided yamasını cekete dikmek yada GBH dinlemek le olmaz bu işler.

  Sorry really sorry..... I was too busy and my university was very diffuclt, but I am in holiday now. I am starting to pay more attention on web-site and distro and new trade list is going to come.... Bastard BUSH and terrorist NATO are going to come tu Turkey in 27 June and the actions, which against Bush and NATO, started months ago. But it is important that what are "punk"s gonna do? It isn't going with Exploided patches on your leather jacket or listening GBH!

  ACİL KONSEEERRR, ACİL KONSEEERRR, ACİL KONSEEERRR!!!!!!
  TARİH: 24 Haziran 2004 Perşembe
  SAAT: 15:00
  ÜCRET : 3 Milyon
  MEKAN: Taksim Pulp Bar (Eski Zürich)
  KİMLER VAR KİMLER : Lifelock, A.Y.I.L.A.R. , POSTER-iTi
  NOT: Bu konser NATO nedeniyle iptal edilen 27 haziran konseridir ve 18 yaş sınırı yoktur! GELİİİNNN!!!!...


  Stay D.I.Y. or D.I.E.


  [..:Propoganda / News Archives:..]


  no copyright shit
  Since September 2003